Haos Design & Architecture Proje İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tasarım, Mimarlık ve Danışmanlık Ofisi

Tiny Haos

Tiny House Tasarım ve İmalat

İç Mimarlık Hizmeti

Yeni bir mekana sahip olmak istiyorsanız, zevkinize ve bütçenize göre, size özel içmimari tasarım hizmetimizden faydalanın.

Tiny House Tasarım ve İmalatı

Her türlü bütçeye uygun, ister ev, ister otel, ister ofis olarak kullanabileceğiniz, farklı yapı seçenekleri ile istediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz minik evinizi, sizi hiçbir inşaat-yapı süreci ile uğraştırmadan, fabrikamızda üretip adresinize teslim ediyoruz.

Haos_Design_ Logo-02 (1)
Online Mimarlık Hizmeti

İster mekanınızın sadece bir odası, ister mekanınızın tamamının tasarımı için bütçenize uygun ve hızlı çözümlerle online içmimarlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Haos Design

Haos Design & Architecture, İç Mimari Tasarım, Projelendirme ve Uygulama, Tiny House (Minik Ev) Tasarım, Uygulama ve Satış Hizmetleri, Online Mimarlık Danışmanlık Hizmetleri ve Mimari Görselleştirme alanında uzmanlaşmış İstanbul merkezli bir şirkettir.

     Biz, minimalizmi ve özgür yaşam felsefesini birleştiren, taşınabilir evler olarak hayatımıza girmiş, Tiny House akımının Türkiye’deki öncü şirketlerinden biri olan TINY HAOS, alanında uzman mimar-iç mimarlardan oluşan profesyonel kadromuz ve teknik ekibimizle her daim hizmetinizdeyiz.

     İç mimarlık; bütün yaratıcı öğelerin bir arada toplanarak bir mekan tasarlama sürecine verilen addır, işlevsellik ve görsel ambiyansın en şık biçimde kombine edilerek kullanılmasıdır. Mekanlarınızın tasarım sürecinde tüm materyalleri kullanırken, estetik, pratik ve teknik bilgilerimizle (renk, ışık, biçim gibi görsel faktörler, doku, yüzey, şekil, gibi dokunsal faktörler, gürültü yada yankı gibi işitsel faktörler) size en mükemmel hizmeti sunmaktayız. İç mekan tasarımlarınız yapılırken aynı zamanda mekanda kullanılacak olan mobilya, perde, halı, zemin kaplamaları, cam, metal, demirbaşlar ve sanat eserleri, aydınlatma, boya, duvar kaplamaları ve aksesuarlar seçimleri ile sizin beklentileriniz bizim önerilerimizle en doğru sonuçlara ulaşırız.

     Sanat ve mimarlık tarihindeki tasarım stillerine hakim olarak estetik bir bakış açısı ile mekanlarınızı hayalinizdeki gibi biz tasarlayalım siz keyfini sürün.

Kurucu / İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı

A.Zülal Çakıcı

VİZYON VE MİSYONUMUZ

VİZYON

Tüm paydaşlara, müşterilere ve doğaya gösterdiğimiz özverinin ve saygının karşılığını
alarak, Türkiye’den tüm Dünyaya yaptığımız tasarımlar ve hizmet memnuniyeti ile adından söz ettiren, sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, paydaşlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, minimalist, sistemli ve kurumsal işleyen en başarılı, yenilikçi mimarlık
şirketlerinden biri olmak.

MİSYON

Bir iç mimarlık şirketi olarak, her zaman ilk önceliğimiz müşteriyi ve memnuniyetini
gözetmek, daha sonra yöneticilerden işçilere kadar tüm ekip arkadaşlarımızın mutlu ve
güvende hissedeceği bir proje süreci ve daima gelişime ve yeniliklere ayak uyduran bir
iş ortamı oluşturmaktır. Müşterilerin hayallerine ulaşmasını sağlarken, en doğru
malzemelerle, bütçelerine en uygun tasarımlar ve verimi en yüksek düzeyde alınabilecek
proje zamanlaması oluşturmak ve yenilikçi, sürdürülebilir, doğayı koruyan işlere imza
atmak misyonumuzdur.

Haos Design Ekibi

zulal
A.ZÜLAL ÇAKICI
KURUCU ORTAK / İÇ MİMAR

hamide
HAMİDE GÖKSAN
YÖNETİCİ ORTAK / İÇ MİMAR

H.İrem
H.İREM AKSU
İÇ MİMAR

gurkan
GÜRKAN SERT
İÇ MİMAR

dogukan
DOĞUKAN YÜCEL
JR. İÇ MİMAR

kadir
A.KADİR ÖZBALTA
JR. İÇ MİMAR

yakup
YAKUP AKKURT
JR. İÇ MİMAR

berrin
BERRİN YAZGI ELEK
JR. İÇ MİMAR

branch
BRANCH
Chief Happiness Manager